IV REGATY O PUCHAR ADMIRAŁA

Termin: 7-8 LIPCA 2018 DŹWIRZYNO

Organizator

Regaty o PUCHAR ADMIRAŁA

To już IV edycja

UKŻ BŁĘKITNI oraz Gmina Kołobrzeg zapraszają do Dźwirzyna na 4. edycję regat o Puchar Admirała. Zapewniamy nie tylko wspaniałe warunki do żeglowania, ale również wspaniałą atmosferę. Ścigać będziemy się na Bałtyku, a w przypadku bardzo trudnych warunków regaty przeniesiemy na Jezioro. Specjalnie dla młodszych zawodników przygotowaliśmy podział na kategorie wiekowe: do lat 9, 11, 13 i 15.
W ramach wpisowego zapewniamy noclegi i wyżywienie.
Gmina Kołobrzeg przygotowała dla Was moc atrakcji na otwarcie lata – imprezy na plaży i koncerty. Zapraszamy!

Zawiadomienie o regatach

S P O N S O R Z Y I P A R T N E R Z Y

Wyniki online
Wyniki online
SailingNet
OPTIMIST B
Aktualności
Aktualności
Organizator
ZOBACZ
Zgloszenia online
Podział na grupy
SailingNet
OPTIMIST B

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Liczba zawodników (94)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
06.07.2018 POL 8 Szymon Kijańczuk
16
CŻ Szczecin
06.07.2018 POL 51 Natalia Przebinda
17
CŻ Szczecin
06.07.2018 POL 6 Mariusz Widuto
16
CŻ Szczecin
06.07.2018 POL 91 Nicola Wolańska
16
CŻ Szczecin
06.07.2018 POL 1 Kuba Stankiewicz
16
CŻ Szczecin
06.07.2018 POL 121 Oliwer Brynkiewicz
13
Błękitni UKŻ
06.07.2018 POL 2851 Magda Rumińska
8
MKŻ ŻNIN
06.07.2018 POL 923 Michał Skubisz
14
Błękitni UKŻ
06.07.2018 POL 1007 Michał Kozłowski
10
MUKŻ BAŁTYK
06.07.2018 POL 20 Hanna Kozłowska
12
MUKŻ BAŁTYK
04.07.2018 POL 1237 RAFAŁ KRĘŻOŁEK
16
JACHT KLUB KOSZALIN
04.07.2018 POL 1238 KAJETAN BOREK
11
JACHT KLUB KOSZALIN
03.07.2018 POL 1883 Aleksandra Bobrowska
12
UKS Barnim Goleniów
03.07.2018 POL 1884 Adrian Majdosz
14
UKS Barnim Goleniów
03.07.2018 POL 188 Filip Oleszczyk
14
UKS Barnim Goleniów
03.07.2018 POL 664 Oskar Sawicki
13
UKS Barnim Goleniów
03.07.2018 POL 884 Anna Chomont
14
UKS Barnim Goleniów
02.07.2018 POL 111 Dominik Solczak
10
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
01.07.2018 POL 1114 Jakub Hippler
13
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
01.07.2018 POL 11 Szymon Szykowny
15
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
01.07.2018 POL 1856 Amelia Tram
14
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
01.07.2018 POL 8455 Bogna Tłok
11
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
01.07.2018 POL 1462 Kornelia Zapalska
15
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
30.06.2018 POL 708 Stanisław Maik
13
UKS BARNIM GOLENIÓW
30.06.2018 POL 10 Claudia Gorczak-Kałuc
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
30.06.2018 POL 5 Oliwer Grządkowski
15
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
30.06.2018 POL 101 Dominika Smyk
9
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
29.06.2018 POL 5119 Kajetan Kaska
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
29.06.2018 POL 922 Jakub Podgórny
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
28.06.2018 POL 1778 Marcel Rumiński
11
MKŻ Żnin
28.06.2018 POL 2634 Angela Zubel
13
MKŻ Żnin
28.06.2018 POL 1752 Justyna Jurkowska
13
MKŻ Żnin
28.06.2018 POL 1376 Matylda Brelińska
13
MKŻ Żnin
28.06.2018 POL 1945 Zuzanna Zielińska
13
MKŻ Żnin
28.06.2018 POL 2625 Kornelia Dobaczewska
14
MKŻ Żnin
28.06.2018 POL 1016 Wawrzyniec Żelazny
10
MKŻ Żnin
28.06.2018 POL 1772 Witold Safijan
10
MKŻ Żnin
28.06.2018 POL 7721 Mikołaj Breliński
7
MKŻ Żnin
28.06.2018 POL 1307 Bartosz Peczka
12
MKŻ Żnin
28.06.2018 POL 421 Bartosz Żmudziński
11
MKŻ Żnin
28.06.2018 POL 423 Maciej Kryspin
12
MKŻ Żnin
27.06.2018 POL 942 Adrian Górecki
14
UKŻ Błękitni Grzybowo
27.06.2018 POL 976 Teodor Susid
12
Uczniowski Klub Żeglarski " Błękitni" Grzybowo
27.06.2018 POL 381 Aleksander Lenart
10
UKS Opti Odra Wrocław
27.06.2018 RUS 31 Anna Iakelis
13
YC SLAWSK
27.06.2018 RUS 744 Mikhail Shadrukhin
11
YC SLAWSK
27.06.2018 RUS 41 Zachar Rudenkow
11
YC SLAWSK
27.06.2018 RUS 746 Aleksandra Shevchuk
13
YC SLAWSK
27.06.2018 POL 262 Kacper Korpak
12
UKS "FALA" Trzebież
27.06.2018 POL 77 Paweł Witkowski
12
UKS "FALA" Trzebież
22.06.2018 POL 972 Kacper Rodziewicz
14
UKŻ Błękitni Grzybowo
22.06.2018 LTU 14 Laima Maciulevićiute
13
Yacht Club Silute
22.06.2018 LTU 7265 Gabriele Bartkute
17
Yacht Club Silute
22.06.2018 LTU 22 Arvydas Alachverdijevas
17
Yacht Club Silute
22.06.2018 LTU 12 Egidijus Curankovas
11
Yacht Club Silute
22.06.2018 POL 1387 Piotr Malitowski
8
KW LOK Garland Gliwice
21.06.2018 POL 7 Filip Bochniak
15
UKŻ Zgorzelec
20.06.2018 POL 95 Łucja Borkowska
9
AZS Poznań
19.06.2018 POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
19.06.2018 POL 201 INKA KOZA
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
19.06.2018 POL 336 AGATA GOLEC
15
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
18.06.2018 POL 228 Nina Gaweł
9
AZS Poznań
18.06.2018 POL 1228 Olga Kanikowska
12
AZS Poznań
18.06.2018 POL 229 Ignacy Pospieszny
10
AZS Poznań
18.06.2018 POL 1230 Alicja Koczorowska
12
AZS Poznań
18.06.2018 POL 920 Lena Gaweł
11
AZS Poznań
18.06.2018 POL 1229 Zofia Pospieszna
12
AZS Poznań
18.06.2018 POL 1428 Emilia Siekierczak
11
AZS Poznań
18.06.2018 POL 157 Mikołaj Mataczyński
11
AZS Poznań
18.06.2018 POL 9 Maksymilian Czarnecki
10
AZS Poznań
18.06.2018 POL 991 Marta Gajdzińska
9
AZS Poznań
18.06.2018 POL 427 Ada Wilińska
11
AZS Poznań
14.06.2018 POL 1479 Zuzanna Szymanowicz
14
UKŻ Mrzeżyno
14.06.2018 POL 1705 Lena Florys
12
UKŻ Kołobrzeg
13.06.2018 POL 958 Jakub Chudyk
10
UKŻ Kołobrzeg
13.06.2018 POL 127 Franciszek Kolikow
13
Uczniowski Klub Żeglarski " Błękitni" Grzybowo
13.06.2018 POL 930 Mateusz Olejnik
13
UKŻ Kołobrzeg
13.06.2018 POL 1586 Małgorzata Górnisiewicz
14
Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni
13.06.2018 POL 960 Maja Harasimowicz - Krysztofiak
10
UKŻ Kołobrzeg
13.06.2018 POL 479 Filip Harasimowicz - Krysztofiak
12
UKŻ Kołobrzeg
13.06.2018 POL 1478 Szymon Szymanowicz
14
UKŻ Mrzeżyno
13.06.2018 POL 104 Wojciech Juszczak
14
Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni
13.06.2018 POL 1601 Maja Stormann
12
UKŻ Kołobrzeg
13.06.2018 CZE 828 Patrick Štafa
9
Moravský Yacht Klub
13.06.2018 POL 120 Kacper Stęplowski
10
KW LOK Garland Gliwice
13.06.2018 POL 2051 Oliwier Rubinkowski
15
KW LOK Garland Gliwice
13.06.2018 POL 964 Maciej Malitowski
11
KW LOK Garland Gliwice
13.06.2018 POL 2052 Magdalena Otto
14
KW LOK Garland Gliwice
13.06.2018 POL 1965 Karol Rusin
13
KW LOK Garland Gliwice
13.06.2018 POL 1532 Wojciech Styś
10
KW LOK Garland Gliwice
13.06.2018 POL 1077 Jan Styś
14
KW LOK Garland Gliwice
13.06.2018 POL 1964 Piotr Hofman
16
KW LOK Garland Gliwice
13.06.2018 POL 1408 Michał Godlewski
11
KW LOK Garland Gliwice
13.06.2018 POL 1241 Konstantyn Podwojski
14
KW LOK Garland Gliwice
06.07.2018 POL 0 Marcel Hnyda
11
CŻ Szczecin
06.07.2018 POL 0 Aurelia Zgorzałek
12
CŻ Szczecin
06.07.2018 POL 0 Zuzanna Paszkowska
11
CŻ Szczecin
06.07.2018 POL 0 Macelina Miłoś
12
CŻ Szczecin
06.07.2018 POL 0 Karolina Brzezińska
15
CŻ Szczecin
28.06.2018 POL 1735 Bartosz Dynia
10
MKŻ Żnin
28.06.2018 POL 2851 Piotr Czajka
8
MKŻ Żnin
27.06.2018 POL 8 Maksymilian Woś
11
UKS "FALA" Trzebież
27.06.2018 POL 7000 Adrian Koprowski
10
UKS "FALA" Trzebież
27.06.2018 POL 6 Mateusz Łapko
10
UKS "FALA" Trzebież
27.06.2018 POL 0 Nina Radtke
10
UKS "FALA" Trzebież
27.06.2018 POL 4 Amelia Wiśniewska
10
UKS "FALA" Trzebież
27.06.2018 POL 3 Julia Żółtowska
10
UKS "FALA" Trzebież
27.06.2018 4 Mariia Malakhova
12
YC SLAWSK
22.06.2018 LTU 0 Ruta Maciulevićiute
8
Yacht Club Silute
22.06.2018 LTU 10 Lndraja Petrauskaite
9
Yacht Club Silute
22.06.2018 LTU 140 Ksenija Fiodorova
15
Yacht Club Silute
18.06.2018 POL 390 Matylda Młodzianowska
11
AZS Poznań
14.06.2018 POL 15 Mateusz Olejnik
13
UKŻ Kołobrzeg
14.06.2018 POL 19 Aleksander Kuś
12
UKŻ Kołobrzeg
13.06.2018 POL 0 Wiktor Wiecki
11
Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni

Liczba zawodników (3)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
06.07.2018 POL 193512 Aleksander Pikuła
20
CŻ Szczecin
02.07.2018 POL 31 Michał Maciaszczyk
22
KS CŻ Szczecin
02.07.2018 185392 Jakub Szymanowicz
18
UKŻ Błękitni Grzybowo

Liczba zawodników (8)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
06.07.2018 POL 186834 Maja Brzezińska
17
CŻ Szczecin
06.07.2018 POL 186834 Majka Brzezińska
17
UKS Osiemnastka
06.07.2018 POL 177820 Grzegorz Malitowski
-
KW LOK Garland Giliwce
03.07.2018 POL 20 Maurycy Robakowski
18
Żlks Poznań
02.07.2018 POL 186834 Julia Kowalczyk
-
UKS osiemnastka
02.07.2018 POL 210946 Katarzyna Król
20
KS CŻ Szczecin
02.07.2018 POL 1 Mateusz Szymczak
18
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
02.07.2018 POL 210943 Jędrzej Bering
18
KS CŻ SZCZECIN
03.07.2018 POL 206489 Alicja Panasiewicz
16
Żlks Poznań

Liczba zawodników (7)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
06.07.2018 POL 186837 Katarzyna Miłoś
15
CŻ Szczecin
06.07.2018 POL 111 Honorata Pikuła
15
CŻ Szczecin
03.07.2018 POL 193512 Gabriel Małecki
15
KS CŻ Szczecin
03.07.2018 POL 186834 Mateusz Kaup
15
Ks cż Szczecin
03.07.2018 POL 197949 Igor Haufa
16
Żlks Poznań
03.07.2018 POL 189084 Hubert Roszyk
14
Żlks Poznań
02.07.2018 POL 186837 Karolina Daśko
17
UKS Osiemnastka Szczecin
01.07.2018 POL 1855 Bogusz Tłok
15
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie

Liczba zawodników (8)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
06.07.2018 POL 2 Hieronim Norkiewicz
16
UKS Szkwał Złocieniec
06.07.2018 POL 95 Michał Ślusarczyk
19
UKS Szkwał Złocieniec
06.07.2018 POL 3 Jakub Kusiak
14
UKS Szkwał Złocieniec
06.07.2018 POL 7 Mateusz Cogiel
16
UKS Szkwał Złocieniec
06.07.2018 POL 91 Julia Lisowiec
17
UKS Szkwał Złocieniec
29.06.2018 POL 106 Adam Jarosz
14
Klub Sportów Wodnych Bydgoszcz Brdyujście
28.06.2018 POL 55 Julia Żmudzińska
14
MKŻ Żnin
28.06.2018 POL 50 Filip Kurczewski
16
MKŻ Żnin

Program regat

Poniżej przedstawiamy pragram regat

godz. 16.00 - 20:00

zgłoszenia do regat

godz. 8:00 - 09:00

zgłoszenia do regat

godz. 09:30

odprawa z SG regat

godz. 10:00

uroczystość otwarcia regat

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 09:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 15.00

uroczyste zakończenie regat

Kontakt

Mariusz Górnisiewicz, tel. 606-253-114, e-mail: mg42@poczta.onet.pl